B43601B9187M80
CAP ALUM 180UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43601B9187M
B43601B9187M80 Hakkında
EPCOS B43601B9187M80, 180 µF kapasitansına ve 400 V nominal voltaja sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, Snap-In kutu tasarımı ile Through Hole montajı destekler. -40°C ile +85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 10000 saat ömrü garantisinden yararlanır. 100 Hz'de 600 mOhm ESR değeri ile 1.25 A ripple akımı kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, endüstriyel elektronik, güç kaynakları, amplifikatörler ve filtre devreleri gibi alanlarda kullanılmaya uygundur. ±20% tolerans ile standart kondansatör değerleri içinde yer alır.
Applications General Purpose
Capacitance 180 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 600mOhm @ 100Hz
Impedance 820 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.25 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V