B43601B9157M87
CAP ALUM 150UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43601B9157M87
B43601B9157M87 Hakkında
B43601B9157M87, EPCOS (TDK) tarafından üretilen 150 µF kapasiteli, 400V rated voltage ile çalışabilen radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu bileşen, 720 mOhm ESR değerine ve 980 mOhms impedansa sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C sıcaklıkta 10.000 saat ömür garantisi vardır. 100 Hz'de 1.1 A ripple current kapasitesi ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılır. Through-hole montajı için tasarlanmıştır.
Applications General Purpose
Capacitance 150 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 720mOhm @ 100Hz
Impedance 980 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.1 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V