B43601B5567M62
CAP ALUM 560UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43601B5567M62
B43601B5567M62 Hakkında
EPCOS B43601B5567M62, 560 µF kapasitanslı, 450V rated voltajda çalışan radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montajına uygun bu bileşen, geniş sıcaklık aralığında (-40°C ~ 85°C) stabil performans sunar. 190 mOhm ESR ve 2.81 A ripple current özellikleriyle, güç kaynakları, amplifikatörler ve genel amaçlı endüstriyel uygulamalarda kullanılır. 10000 saat ömür süresi (85°C'de) ve ±20% toleransı ile düşük maliyetli genel amaç uygulamalarına uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 190mOhm @ 100Hz
Impedance 280 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.81 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V