B43601B5567M60
CAP ALUM 560UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43601B5567M60
B43601B5567M60 Hakkında
EPCOS B43601B5567M60, 560 µF kapasitans değerine sahip 450V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj tipinde tasarlanmış bu komponen, 100Hz'de 190mOhm ESR ve 280mOhms impedans değerlerine sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışır ve 85°C'de 10000 saat ömür garantisi sağlar. 100Hz'de 2.81A ripple akım kapasitesi ile güç kaynakları, endüstriyel uygulamalar, ses amplifikatörleri ve genel amaçlı elektronik devrelerde kullanılır. ±20% tolerans ile sunulan bu kondansatör, Through Hole montajlı PCB'lerde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 190mOhm @ 100Hz
Impedance 280 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.81 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V