B43601B5477M000
CAP ALUM 470UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43601B5477M
B43601B5477M000 Hakkında
EPCOS B43601B5477M000, 470 µF kapasitansiyetli alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V nominal gerilimle tasarlanmış bu bileşen, radyal snap-in paketinde sunulmaktadır. Kondansatör -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir ve 85°C'de 10.000 saat ömür garantisi sunar. 100 Hz'de 230 mOhm ESR ve 2.5 A ripple akımı özellikleriyle genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Enerji sistemleri, güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve indüstriyel uygulamalarda gücü düzenleme, filtre ve enerjilendirme görevlerini yerine getirir. ±20% tolerans ile üretilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 230mOhm @ 100Hz
Impedance 330 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.5 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V