B43601B5397M087
CAP ALUM 390UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43601B5397M087
B43601B5397M087 Hakkında
EPCOS B43601B5397M087, 390µF kapasitansına sahip 450V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipine uygun radyal can-snap-in paketinde sunulan bu kondansatör, -40°C ile +85°C arasında güvenli çalışma sağlar. 280mOhm ESR değeri ile 100Hz'de 2.21A ripple akımını taşıyabilir. ±20% tolerans ile üretilen komponent, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, ses devrelerine ve filtreleme işlemleri için kullanılır. 85°C'de 10000 saat ömür garantisi sunmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 280mOhm @ 100Hz
Impedance 390 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.21 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V