B43601B5277M80
CAP ALUM 270UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43601B5277M80
B43601B5277M80 Hakkında
EPCOS (TDK) üretimi B43601B5277M80, 270 µF kapasitans değerine sahip 450V alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, Snap-In montaj tipiyle genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 100 Hz'de 400 mOhm ESR (Equivalent Series Resistance) ve 570 mOhms impedans değerine sahiptir. ±20% tolerans ile sağlanan bu bileşen, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 10000 saat ömrü garantilidir. 100 Hz'de 1.76 A ripple akımı kapasitesiyle düşük frekans devrelerinde, güç kaynakları, filtre devreleri ve genel elektronik uygulamalarda tercih edilmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 400mOhm @ 100Hz
Impedance 570 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.76 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V