B43601B5277M67
CAP ALUM 270UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43601B5277M67
B43601B5277M67 Hakkında
EPCOS B43601B5277M67, 270µF kapasitanslı, 450V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj türüne sahip bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 400mOhm ESR değeri ile 100Hz'de çalışırken, 1.76A ripple current kapasitesine sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışabilen kondansatör, 85°C'de 10.000 saat lifetime garantisi sunar. ±20% tolerans ile üretilen bu bileşen, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve genel sinyal işleme uygulamalarında yaygın olarak tercih edilmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 400mOhm @ 100Hz
Impedance 570 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.76 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V