B43601B5227M62
CAP ALUM 220UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43601B5227M62
B43601B5227M62 Hakkında
EPCOS B43601B5227M62, 220 µF kapasitanslı, 450 V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montajlı bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, ses devreleri ve filtre uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. 85°C'de 10000 saat ömür süresi garantileyen komponentin, 100 Hz'de 490 mOhm ESR değeri ve 1.53 A ripple akım kapasitesi bulunmaktadır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahip olan ürün, ±20% tolerans ve through-hole montaj tipine uyumludur. Yüksek voltaj uygulamaları ve endüstriyel devrelerde tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 490mOhm @ 100Hz
Impedance 700 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.53 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V