B43601B5187M80
CAP ALUM 180UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43601B5187M80
B43601B5187M80 Hakkında
EPCOS B43601B5187M80, 180 µF kapasitansı ve 450V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in paket tipiyle through-hole monte edilir. ±20% tolerans ile üretilmiştir. 100 Hz'de 600mOhm ESR değerine sahip olup, 1.34 A ripple current kapasitesindedir. -40°C ile +85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 10000 saat ömür süresi garantisi bulunmaktadır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılır. Aktif statta bulunmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 180 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 600mOhm @ 100Hz
Impedance 850 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.34 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V