B43601B5157M62
CAP ALUM 150UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43601B5157M62
B43601B5157M62 Hakkında
EPCOS B43601B5157M62, 150 µF kapasitanslı, 450V nominal voltaj ile çalışan radyal bağlantılı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in montaj tipi ile donanmış bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında 10.000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 720 mOhm ESR değeri ve 1.02 Ohm empedansı ile istikrarlı performans sağlar. 100 Hz'de 1.18 A ripple akım kapasitesine sahip olup, ±20% tolerans ile üretilmiştir. Through-hole bağlantı yapısı geleneksel PCB tasarımlarında kullanıma uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 150 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 720mOhm @ 100Hz
Impedance 1.02 Ohms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.18 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V