B43601B2687M87
CAP ALUM 680UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43601B2687M87
B43601B2687M87 Hakkında
EPCOS B43601B2687M87, 680 µF kapasitanslı 200V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-In radyal montaj tipine sahip bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 140 mOhm ESR değeri ve 2.27 A ripple current kapasitesi ile güç kaynakları, invertörler ve filtreleme devrelerinde uygundur. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 10000 saat ömür garantisi sağlar. ±20% tolerans ve Through-Hole montaj özelliği endüstriyel ve ticari uygulamalarda tercih edilmesini sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 140mOhm @ 100Hz
Impedance 190 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.27 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V