B43601B2128M60
CAP ALUM 1200UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43601B2128M60
B43601B2128M60 Hakkında
EPCOS B43601B2128M60, 1200 µF kapasitanslı 200V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montajlı bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, ses sistemleri, endüstriyel cihazlar ve tüketici elektroniklerinde kullanılır. 10000 saat ömür süresi 85°C'de garantilidir. 80 mOhm ESR değeri ve 3.31 A ripple current kapasitesi düşük frekans uygulamalarında yüksek stabilite sağlar. -40°C ile +85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. ±20% tolerans ile üretilmiş olan kondansatör, through-hole tipi PCB montajına uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 1200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 80mOhm @ 100Hz
Impedance 110 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 3.31 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V