B43601B2108M
CAP ALUM 1000UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43601B2108M
B43601B2108M Hakkında
B43601B2108M, EPCOS (TDK) tarafından üretilen 1000 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V rated voltajı ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. Through-hole montaj tipi ve radial can snap-in paketleme ile kurulması kolaydır. 100mOhm ESR değeri ve 2.75A ripple current kapasitesi ile güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve endüstriyel kontrol devreleri gibi uygulamalarda kullanılmaya uyygundur. -40°C ile 85°C arasındaki geniş çalışma sıcaklığı aralığında, 85°C'de 10000 saatlik ömür garantisine sahiptir. ±20% toleransı ile belirtilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 100mOhm @ 100Hz
Impedance 130 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.75 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V