B43601A9827M82
CAP ALUM 820UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43601A9827M82
B43601A9827M82 Hakkında
EPCOS B43601A9827M82, 820 µF kapasitansına sahip 400V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj tipi ile donatılmış olup, through-hole PCB uygulamalarına uygundur. ±20% tolerans ile sunulan bu kondansatör, 100 Hz'de 130 mOhm ESR ve 180 mOhm impedans değerlerine sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışabilen kondansatör, 85°C'de 10.000 saatlik ömür garantisi sunar. 100 Hz'de 3.21 A ripple akımı kapasitesine sahip olup, güç kaynakları, invertörler, motor sürücüleri ve genel amaçlı filtreLeme uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 820 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 130mOhm @ 100Hz
Impedance 180 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 3.21 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V