B43601A9827M62
CAP ALUM 820UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43601A9827M62
B43601A9827M62 Hakkında
EPCOS B43601A9827M62, 820 µF kapasitansı ve 400 V rated voltage ile tasarlanmış snap-in montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole radial konfigürasyonunda sunulan bu bileşen, 100 Hz'de 130 mOhm ESR ve 180 mOhms impedans değerlerine sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışabilen kondansatör, 85°C'de 10000 saat yaşam süresi garantisi sağlar. Ripple current kapasitesi 100 Hz'de 3.21 A olan bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devreleri ve ses amplifikatörleri gibi sistemlerde kullanılmaktadır. ±20% tolerans değeri ile specifications'ı karşılamaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 820 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 130mOhm @ 100Hz
Impedance 180 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 3.21 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V