B43601A9477M80
CAP ALUM 470UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43601A9477M
B43601A9477M80 Hakkında
EPCOS B43601A9477M80 alüminyum elektrolitik kondansatör, 470 µF kapasitans ve 400 V nominal gerilim ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. Radial snap-in montaj tipi ile transformatör, güç kaynağı devrelerinde ve düşük frekans uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans, -40°C ile 85°C arasında çalışır ve 85°C'de 10000 saat ömür garantisine sahiptir. 230 mOhm ESR ve 2.33 A ripple current kapasitesi ile stabilize ve filtreleme işlevlerinde etkin performans sunar.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 230mOhm @ 100Hz
Impedance 320 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.33 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V