B43601A9397M60
CAP ALUM 390UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43601A9397M60
B43601A9397M60 Hakkında
EPCOS B43601A9397M60, 390 µF kapasitanslı, 400 V nominal gerilim ile çalışan radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ve 280 mOhm ESR değerine sahip bu komponent, 100 Hz'de 2.08 A ripple akımı taşıyabilir. -40°C ile 85°C arasında çalışabilen kondansatör, 85°C'de 10000 saat ömür garantisi sunmaktadır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Through-hole montaj türü sayesinde konvansiyonel PCB'lere kolayca entegre edilebilir.
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 280mOhm @ 100Hz
Impedance 380 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.08 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V