B43601A9337M87
CAP ALUM 330UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43601A9337M87
B43601A9337M87 Hakkında
B43601A9337M87, EPCOS (TDK) tarafından üretilen 330 µF kapasiteli, 400V rated voltage'ına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, Can - Snap-In paketleme tipine sahip bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% toleransa ve 330 mOhm ESR değerine sahiptir. -40°C ile +85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 10000 saatlik yaşam ömrüne sahiptir. 100 Hz'de 1.87 A ripple current kapasitesi bulunmaktadır. Power supply filtreleme, güç dönüştürücüler, invertörler ve DC-DC converter uygulamalarında yaygın olarak tercih edilmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 330mOhm @ 100Hz
Impedance 450 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.87 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V