B43601A9337M82
CAP ALUM 330UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43601A9337M
B43601A9337M82 Hakkında
EPCOS B43601A9337M82, 330 µF kapasitanslı 400V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj tipi ile through-hole PCB uygulamalarında kullanılır. 85°C'de 10000 saatlik yaşam süresi ile güç kaynakları, ses sistemleri ve genel amaçlı filtreleme uygulamalarında tercih edilir. ±20% tolerans ve 330 mOhm ESR değeri ile düşük frekans ripple akımı 1.87 A'e kadar destekler. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 330mOhm @ 100Hz
Impedance 450 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.87 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V