B43601A9277M82
CAP ALUM 270UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43601A9277M
B43601A9277M82 Hakkında
EPCOS B43601A9277M82, 270 µF kapasitanslı 400V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj tipi ile PCB'ye direk entegrasyona uygun tasarlanmıştır. -40°C ile 85°C arasında çalışabilen bu komponent, 10000 saat ömür garantisi sağlar. 100 Hz'de 1.61 A ripple current kapasitesi ile güç kaynakları, invertörler ve filtre uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. ±20% tolerans aralığında üretilir.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 400mOhm @ 100Hz
Impedance 550 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.61 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V