B43601A9277M62
CAP ALUM 270UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43601A9277M62
B43601A9277M62 Hakkında
EPCOS B43601A9277M62, 270µF kapasitans ve 400V nominal gerilim değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montajı için tasarlanan bu komponent, snap-in radyal kutulu tasarımda 3 bacağa sahiptir. 400mOhm ESR (100Hz'de) ve 1.61A ripple akım kapasitesine sahip olup, geniş çalışma sıcaklık aralığında (-40°C ile 85°C arasında) 10000 saat ömür süresi garanti eder. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, güç kaynakları, convertörler, filtreleme uygulamaları ve genel amaçlı devre tasarımlarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 400mOhm @ 100Hz
Impedance 550 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.61 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V