B43601A9227M87
CAP ALUM 220UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43601A9227M
B43601A9227M87 Hakkında
EPCOS tarafından üretilen B43601A9227M87, 220 µF kapasitansa sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V nominal voltaj ile tasarlanan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial, snap-in paket tipinde monte edilen komponentin çalışma sıcaklığı -40°C ile 85°C arasında değişmektedir. 85°C'de 10.000 saatlik ömrü garantili olup, 100 Hz'de 490 mOhm ESR değerine ve 1.42 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Anahtarlı güç kaynakları, filtre ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak kullanılan bir komponenttir.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 490mOhm @ 100Hz
Impedance 670 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.42 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V