B43601A9227M82
CAP ALUM 220UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43601A9227M
B43601A9227M82 Hakkında
EPCOS B43601A9227M82, 220 µF kapasitanslı 400V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj türüne sahip bu bileşen, genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. 490 mOhm ESR değeri ve 1.42 A ripple akım kapasitesi ile güç kaynakları, invertörler, endüstriyel kontrol sistemleri ve audio amplifikatörlerde kullanılmaya uygundur. -40°C ile 85°C arasında çalışabilen kondansatör, 85°C'de 10000 saat ömür garantisi sunar. ±20% toleranslı bu bileşen yüksek voltaj uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 490mOhm @ 100Hz
Impedance 670 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.42 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V