B43601A9227M60
CAP ALUM 220UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43601A9227M60
B43601A9227M60 Hakkında
EPCOS B43601A9227M60, 220 µF kapasitansına ve 400 V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in kasa tasarımı ile through-hole montajına uygundur. ±20% tolerans ve 10000 saat ömür garantisi (85°C'de) sunan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama için kullanılır. 100 Hz'de 490 mOhm ESR ve 1.42 A ripple current kapasitesi ile -40°C ile +85°C arasında stabil çalışır.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 490mOhm @ 100Hz
Impedance 670 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.42 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V