B43601A9127M60
CAP ALUM 120UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43601A9127M60
B43601A9127M60 Hakkında
EPCOS B43601A9127M60, 120 µF kapasitesi ve 400 V nominal gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in kasa türü ile through-hole montajına uygun tasarlanmıştır. 85°C sıcaklıkta 10000 saatlik ömür garantisine sahiptir. ±20% tolerans ile ±20% ölçüm sapmasına izin verir. 100 Hz'de 900 mOhm ESR ve 980 mA ripple akımı karakteristiğine sahiptir. -40°C ile +85°C arasında çalışabilir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama devreleri gibi endüstriyel ve consumer elektronik uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 120 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 900mOhm @ 100Hz
Impedance 1.22 Ohms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 980 mA @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V