B43601A5687M000
CAP ALUM 680UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43601A5687M
B43601A5687M000 Hakkında
EPCOS tarafından üretilen B43601A5687M000, 680 µF kapasitans ve 450 V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj tipinde tasarlanan bu komponent, güç kaynakları, audio amplifikatörleri ve genel amaçlı filtre uygulamalarında kullanılır. -40°C ile 85°C arasında çalışabilen kondansatör, 85°C'de 10.000 saat ömür süresine sahiptir. 160 mOhm ESR ve 230 mOhms impedans değerleriyle düşük frekans uygulamalarında 3.17 A ripple current kapasitesine sahiptir. ±20% toleransı ile genel amaçlı devreler için uygun bir seçimdir.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 160mOhm @ 100Hz
Impedance 230 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 3.17 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V