B43601A5477M62
CAP ALUM 470UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43601A5477M
B43601A5477M62 Hakkında
EPCOS B43601A5477M62, 470 µF kapasitanslı, 450V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj tipiyle through-hole uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ile tasarlanmış olan bu kondansatör, 100 Hz'de 230 mOhm ESR ve 330 mOhms impedans değerlerine sahiptir. Ripple current yeteneği 100 Hz'de 2.7 A'dir. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 10000 saat ömür garantisiyle genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, audio sistemleri ve endüstriyel cihazlarda kullanıma uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 230mOhm @ 100Hz
Impedance 330 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.7 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V