B43601A5477M000
CAP ALUM 470UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43601A5477M
B43601A5477M000 Hakkında
EPCOS B43601A5477M000, 470 µF kapasitanslı, 450V nominal gerilim değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radyal snap-in paket tipi ile through-hole montajı destekler. 10000 saat ömürlü, -40°C ile +85°C arasında çalışır. 230mOhm ESR değeri ve 2.7A ripple akım kapasitesiyle güç kaynakları, konvertörler ve genel amaçlı uygulamalarda filtre ve depolama işlevi görür. ±20% toleranslı, 100Hz'de 330mOhms impedans değerine sahiptir. Eski tasarımlar için kullanımı önerilmemektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 230mOhm @ 100Hz
Impedance 330 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Not For New Designs
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.7 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V