B43601A5277M82
CAP ALUM 270UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43601A5277M82
B43601A5277M82 Hakkında
EPCOS tarafından üretilen B43601A5277M82, 270µF kapasitansı ve 450V rated voltajı ile tasarlanmış bir alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, Can - Snap-In montaj tipinde olan bu komponent, güç kaynakları, amplifikatörler ve endüstriyel elektronik devrelerde kullanılır. 10000 saat ömrü (@85°C) ile orta ila yüksek güç uygulamalarında istikrarlı performans sunar. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında, 100Hz'de 1.74A ripple current kapasitesi vardır. ±20% tolerans ve 400mOhm ESR değerleri genel amaçlı uygulamalar için uygun özellikleridir.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 400mOhm @ 100Hz
Impedance 570 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.74 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V