B43601A5157M87
CAP ALUM 150UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43601A5157M
B43601A5157M87 Hakkında
EPCOS B43601A5157M87, 150 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V nominal voltaj ile yüksek gerilim uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Snap-in radial kutu tipi paketlemesi sayesinde PCB montajı kolaydır. ±20% tolerans ile üretilmiştir.
Teknik Özellikleri:
- Kapasite: 150 µF
- ESR: 720 mOhm @ 100 Hz
- Dalgalanma Akımı: 1.17 A @ 100 Hz
- İmpedans: 1.02 Ohms
- Çalışma Sıcaklığı: -40°C ~ 85°C
- Ömür: 10000 saat @ 85°C
Applications General Purpose
Capacitance 150 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 720mOhm @ 100Hz
Impedance 1.02 Ohms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.17 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V