B43601A5127M060
CAP ALUM 120UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43601A5127M
B43601A5127M060 Hakkında
EPCOS B43601A5127M060, 120 µF kapasitansı ve 450V rated voltajı ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj tipi ile güç kaynakları, amplifikatörler, filtreleme devrelerine ve yüksek voltaj uygulamalarına uygundur. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir, 85°C'de 10000 saat ömür garantisi sunarak endüstriyel ve profesyonel elektronik sistemlerde kullanılmaya elverişlidir. 1.01 A ripple current kapasitesi ile şebeke frekansında stabil performans gösterir.
Applications General Purpose
Capacitance 120 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 900mOhm @ 100Hz
Impedance 1.27 Ohms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.01 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V