B43601A5107M82
CAP ALUM 100UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43601A5107M
B43601A5107M82 Hakkında
B43601A5107M82, EPCOS (TDK) tarafından üretilen 100 µF kapasiteli alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V nominal gerilim için tasarlanmış bu komponenti, radyal snap-in paket formatında through-hole montaj ile sunulmaktadır. ±20% tolerans ile sağlanan kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışır ve 85°C'de 10.000 saat yaşam süresi garantisine sahiptir. 100Hz'de 1.09Ω ESR ve 1.52Ω empedans değerleri ile 920mA ripple akım kapasitesine sahip bu bileşen; güç kaynakları, invertörler, endüstriyel kontrol devreleri ve genel amaçlı enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.09Ohm @ 100Hz
Impedance 1.52 Ohms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 920 mA @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V