B43601A5107M62
CAP ALUM 100UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43601A5107M
B43601A5107M62 Hakkında
EPCOS tarafından üretilen B43601A5107M62, 100 µF kapasitansına ve 450V rated voltajına sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in montaj tipindeki bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılmaktadır. 85°C'de 10000 saat ömür garantisi ile endüstriyel ve profesyonel elektronik cihazlarda güvenilir performans sağlar. -40°C ile 85°C arasındaki geniş çalışma sıcaklığı aralığı, 1.09Ω ESR ve 920 mA ripple current kapasitesi ile bu kondansatör, anahtarlanmış güç kaynakları ve AC filtrasyonu gibi uygulamalarda tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.09Ohm @ 100Hz
Impedance 1.52 Ohms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 920 mA @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V