B43601A2827M82
CAP ALUM 820UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43601A2827M
B43601A2827M82 Hakkında
EPCOS B43601A2827M82, 820 µF kapasitanslı, 200V derecelendirilmiş alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in radial montaj tipine sahip 3 pin çıkışlı tasarımıyla güç kaynakları, inverterler ve endüstriyel uygulamalarda filtreleme, düşürme ve enerji depolama görevlerinde kullanılır. ±20% tolerans, 10000 saat ömür @ 85°C, -40°C ile +85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında stabildir. 120 mOhm ESR @ 100Hz ve 2.63 A ripple current kapasitesi ile DC-AC dönüştürücü ve lineer güç kaynakları uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 820 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 120mOhm @ 100Hz
Impedance 160 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.63 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V