B43601A2477M60
CAP ALUM 470UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43601A2477M60
B43601A2477M60 Hakkında
EPCOS B43601A2477M60, 470 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V rated voltage ile genel amaçlı elektronik uygulamalarında, güç kaynakları, invertörler ve endüstriyel sistemlerde kullanılır. Snap-in radial montajı sayesinde PCB'ye kolay entegrasyonu sağlar. -40°C ile +85°C arasında stabil çalışma sunmaktadır. 10000 saat ömür garantisi ile dayanıklı tasarımı ve ±20% toleransı ile hassas filtreleme uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 200mOhm @ 100Hz
Impedance 280 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.84 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V