B43601A2337M87
CAP ALUM 330UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43601A2337M
B43601A2337M87 Hakkında
EPCOS (TDK) tarafından üretilen B43601A2337M87, 330 µF kapasitanslı, 200V rated voltage ile tasarlanmış radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in montaj tipi ile panellere hızlı sabitlenmesi mümkündür. 85°C sıcaklıkta 10000 saatlik çalışma ömrüne sahiptir. 290 mOhm ESR değeri ile düşük seri direnç özelliği gösterir. -40°C ~ 85°C arasında çalışan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtering ve energy storage devrelerinde yaygın olarak kullanılır. ±20% toleranslı olup, 1.42 A ripple current kapasitesi bulunmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 290mOhm @ 100Hz
Impedance 400 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.42 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V