B43601A2337M67
CAP ALUM 330UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43601A2337M
B43601A2337M67 Hakkında
EPCOS B43601A2337M67, 330 µF kapasitansı ve 200V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj tipi ile through-hole uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve -40°C ~ 85°C çalışma sıcaklığı aralığında 10.000 saat ömür süresi belirtilmiştir. 100 Hz'de 290 mOhm ESR ve 1.42 A ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı pwr supplies, audio sistemleri, industrial kontrol üniteleri ve telekom ekipmanlarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 290mOhm @ 100Hz
Impedance 400 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.42 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V