B43601A2278M67
CAP ALUM 2700UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43601A2278M67
B43601A2278M67 Hakkında
EPCOS B43601A2278M67, 2700 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V rated voltaj ile güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. Radial snap-in montajı ile PCB'lere hızlı montaj sağlar. 10000 saat ömür (85°C'de), ±20% tolerans ve 35 mOhm ESR (100Hz) değerleriyle genel amaçlı elektronik devrelerde tercih edilir. -40°C ile 85°C arasında çalışır, 4.89A ripple akım kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 2700 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 35mOhm @ 100Hz
Impedance 50 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 4.89 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V