B43601A2158M82
CAP ALUM 1500UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43601A2158M82
B43601A2158M82 Hakkında
EPCOS B43601A2158M82, 1500 µF kapasitansı ve 200 V rated voltajı ile tasarlanan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montajı için uygundur. ±20% tolerans ile üretilmiştir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir ve 85°C'de 10000 saat ömürlü kullanım sunar. 100 Hz'de 65 mOhm ESR ve 90 mOhm impedans değerlerine sahiptir. 100 Hz'de maksimum 3.81 A ripple akımı taşıyabilir. Güç kaynakları, filtreleme uygulamaları, voltaj düzenleyiciler ve genel amaçlı elektronik devrelerde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 65mOhm @ 100Hz
Impedance 90 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 3.81 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V