B43584E2338M000
CAP ALUM 3300UF 20% 200V SCREW
Seri / Aile Numarası
B43584E2338M
B43584E2338M000 Hakkında
EPCOS tarafından üretilen B43584E2338M000, 3300 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V nominal gerilim ile tasarlanan bu bileşen, 40 mOhm ESR ve 48 mOhm impedans değerlerine sahiptir. Screw terminal bağlantı sistemine sahip chassis montajı için uygundur. -25°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 15000 saatlik ömür garantisine sahiptir. 100 Hz'de 7.9 A ripple akım kapasitesiyle genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ile üretilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 3300 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 40mOhm @ 100Hz
Impedance 48 mOhms
Lifetime @ Temp. 15000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis, Stud Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 7.9 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V