B43584E2159M000
CAP ALUM 15000UF 20% 200V SCREW
Seri / Aile Numarası
B43584E2159M
B43584E2159M000 Hakkında
EPCOS B43584E2159M000, 15000 µF kapasitanslı, 200V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Chassis ve stud mount tipinde olup, vidalı terminal bağlantısı ile sağlanmaktadır. ESR değeri 8 mOhm (@100Hz) ve ripple current kapasitesi 25.6 A (@100Hz) dir. -25°C ile 85°C arasında çalışır ve 85°C sıcaklıkta 15000 saat ömürlüdür. ±20% toleranslı yapısı ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerjistorasyon uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 15000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 8mOhm @ 100Hz
Impedance 10 mOhms
Lifetime @ Temp. 15000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis, Stud Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 25.6 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V