B43584D5158M3
CAP ALUM 1500UF 20% 450V SCREW
Seri / Aile Numarası
B43584D5158M3
B43584D5158M3 Hakkında
EPCOS B43584D5158M3, 1500 µF kapasitanslı, 450V voltaj derecelendirilmiş alüminyum elektrolitik kondansatördür. Şasi ve stud montaj tipi ile endüstriyel uygulamalara uygun olup, vida terminalleri ile bağlantı sağlar. -25°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir ve 85°C'de 15000 saat ömür garantisi sunar. 100 Hz'de 66 mOhm ESR ve 6.6 A ripple akım kapasitesi ile güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ile üretilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 66mOhm @ 100Hz
Impedance 79 mOhms
Lifetime @ Temp. 15000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis, Stud Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 6.6 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V