B43584B4478M000
CAP ALUM 4700UF 20% 350V SCREW
Seri / Aile Numarası
B43584B4478M
B43584B4478M000 Hakkında
EPCOS B43584B4478M000, 4700 µF kapasitanslı, 350V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Vida terminalli (screw terminals) chassi montajı için tasarlanmış bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 25mOhm ESR değeri ile düşük empedans özellikleri sayesinde güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve endüstriyel kontrol devreleri gibi uygulamalarda tercih edilir. -25°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 15000 saat ömür garantisi sunur. ±20% tolerans ve 13.1A ripple current kapasitesi bulunmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 25mOhm @ 100Hz
Impedance 30 mOhms
Lifetime @ Temp. 15000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis, Stud Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Not For New Designs
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 13.1 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V