B43584B0478M000
CAP ALUM 4700UF 20% 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
B43584B0478M
B43584B0478M000 Hakkında
EPCOS tarafından üretilen B43584B0478M000, 4700 µF kapasitansı ve 400V rated voltage'ı ile yüksek kapasiteli alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, Can kutulu tasarımı ile screw terminaller aracılığıyla şasis ve stud mount uygulamalarına uygun şekilde tasarlanmıştır. ±20% toleransı ile genel amaçlı uygulamalarda, endüstriyel ekipman, güç kaynakları ve filter devrelerinde kullanılmaktadır. -25°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığı sunmaktadır. Polar yapısı nedeniyle kutuplara dikkat edilmelidir.
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
Mounting Type Chassis, Stud Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V