B43584A9828M3
CAP ALUM 8200UF 20% 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
B43584A9828M3
B43584A9828M3 Hakkında
EPCOS B43584A9828M3, 8200µF kapasitansına ve 400V nominal voltaja sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantı türü ile şasi montajı için tasarlanmış bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaktadır. 85°C'de 15000 saatlik yaşam süresi ile güç kaynakları, UPS sistemleri, yüksek güçlü doğrultucu devreleri ve endüstriyel elektrik sistemlerinde yer alır. 15mOhm ESR değeri ile kararlı enerji depolaması sağlar. -25°C ile +85°C arasında çalışan bu kondansatör, 19.8A ripple akım yüküne dayanabilir ve ±20% tolerans ile üretilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 8200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 15mOhm @ 100Hz
Impedance 18 mOhms
Lifetime @ Temp. 15000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis, Stud Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 19.8 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V