B43584A9568M3
CAP ALUM 5600UF 20% 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
B43584A9568M3
B43584A9568M3 Hakkında
EPCOS (TDK) tarafından üretilen B43584A9568M3, 5600 µF kapasitansa sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V rated voltage ile tasarlanan bu kondansatör, chassis ve stud mount uygulamaları için vida terminalleri ile donatılmıştır. 21 mOhm ESR değeri ve 25 mOhm impedans özellikleri ile güç kaynakları, filtre ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. -25°C ile 85°C arasında çalışır ve 85°C'de 15000 saatlik ömür garantisi sağlar. 15 A ripple current kapasitesi ile düşük frekans uygulamalarına (100 Hz) uygundur. ±20% tolerans ile standartlaştırılmıştır ve aktif ürün statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 5600 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 21mOhm @ 100Hz
Impedance 25 mOhms
Lifetime @ Temp. 15000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis, Stud Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 15 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V