B43584A9478M000
CAP ALUM 4700UF 20% 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
B43584A9478M
B43584A9478M000 Hakkında
EPCOS B43584A9478M000, 4700 µF kapasitanslı, 400V rated gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Chassis ve stud montaj türü ile tasarlanan bu komponent, vida terminali (screw terminals) kullanır. 15000 saat ömür (85°C'de), 23 mOhm ESR değeri ve 13.8 A ripple akım kapasitesi ile güç kaynakları, invertörler, kaynak makineleri ve endüstriyel uygulamalarda kullanılır. -25°C ile +85°C çalışma sıcaklık aralığında stabilitesi ve ±20% toleransı genel amaçlı enerji depolama ve filtreleme uygulamalarına uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 23mOhm @ 100Hz
Impedance 28 mOhms
Lifetime @ Temp. 15000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis, Stud Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 13.8 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V