B43584A9338M000
CAP ALUM 3300UF 20% 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
B43584A9338M
B43584A9338M000 Hakkında
EPCOS B43584A9338M000, 3300 µF kapasitanslı, 400V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantı türü ile chassis ve stud mount uygulamalarında kullanılır. 36 mOhm ESR değeri ve 9.9 A ripple current kapasitesi ile genel amaçlı elektronik uygulamalarında güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama için uygun olacak şekilde tasarlanmıştır. -25°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında, 85°C'de 15000 saat ömür garantisi sağlar. ±20% tolerans değeri ile sabit ve istikrarlı performans sunar.
Applications General Purpose
Capacitance 3300 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 36mOhm @ 100Hz
Impedance 43 mOhms
Lifetime @ Temp. 15000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis, Stud Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 9.9 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V