B43584A6398M000
CAP ALUM 3900UF 20% 500V SCREW
Seri / Aile Numarası
B43584A6398M
B43584A6398M000 Hakkında
EPCOS tarafından üretilen B43584A6398M000, 3900 µF kapasitansı ve 500V nominal voltajı ile yüksek kapasitans değeri gerektiren uygulamalar için tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Chassis ve stud montaj tipine uygun vida terminal bağlantısı ile donatılmıştır. 28 mOhm @ 100Hz ESR (Equivalent Series Resistance) ve 34 mOhms impedans değerleriyle, güç kaynakları, filtreleme, enerji depolama ve genel amaçlı elektrik devrelerinde kullanılmaya uygundur. -25°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 85°C'de 12000 saat ömür sunmaktadır. ±20% tolerans ile üretilen komponent, düşük frekans ripple akımda 14.2 A @ 100Hz kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 3900 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 28mOhm @ 100Hz
Impedance 34 mOhms
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis, Stud Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Not For New Designs
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 14.2 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V